Jak tantrické masážní pomůcky mohou posílit váš vztah a sexuální život

Jak tantrické masážní pomůcky mohou posílit váš vztah a sexuální život

srpna 1, 2023 publikoval Tomáš Příhodný

Základy tantrických masáží a pomůcek

Do světa sexuality a intimity vstupujeme se smíšenými pocity očekávání, zvědavosti, vzrušení a možná i obav. Často máme pocit, že všechno už bylo zkoušeno a nic nového už nelze objevit. Ale vždyť právě v tom je ta krása. Stále se toho můžeme tolik naučit! Například tantrické masáže a pomůcky, které je doplňují, mohou pro nás představovat úplně novou dimenzi v našem sexuálním životě a v našem vztahu.

Tantrická masáž je technika, která má své kořeny v tisíciletí starých učeních. Její základem je komunikace těla, emocí a energie mezi partnery. Protože, upřímně řečeno, jak na vás působí výrok "mluvím s tebou prostřednictvím svého těla"? Mně osobně se to líbí. Je to jakési tajemství, které můžeme prozkoumávat společně se svými partnery a při tom posílit naši vzájemnou důvěru a intimitu.

Volba správných pomůcek pro tantrické masáže

Při výběru pomůcek pro tantrické masáže je důležité myslet na pohodlí a relaxaci obou partnerů. Může to být cokoli od hřejivých olejů po speciální masážní svíčky. Ano, správně slyšíte, existují svíčky speciálně určené pro masáže! Když hoří, vytváří hřejivý olej, který můžete použít přímo na tělo partnera. S jakoukoliv pomůckou, kterou si vyberete, však doporučuji postupovat opatrně. Nikomu z nás se nelíbí pocit, jako bychom byli pití olejem jako kuřecí křídla. Místo toho bychom měli hledat jemné a přirozené pocity, které nám pomáhají dostat se do stavu hluboké relaxace a intimity.

Hraje roli příprava prostředí?

Ano! V našem hektickém životě je často těžké najít klid a místo pro sebe a svého partnera, kde bychom mohli být sami se sebou a vychutnat si tento speciální okamžik. Proto je důležité vytvořit správnou atmosféru. Ať už je to světlo svíček, vůně kadidla nebo tichá hudba na pozadí, všechno může pomoci vytvořit tu správnou atmosféru pro tantrickou masáž. Ale prosím, nezapomeňte na jednu věc: ujistěte se, že vasí děti, Jakub a Anna, jsou již v posteli! Veru, vytvoření atmosféry pro tantrickou masáž se dvěma dětmi je celkem speciální úkol.

Praktické tipy pro začátečníky

Jakýkoli začátek je těžký a to platí i pro tantrickou masáž. Proto bych rád poskytnul několik praktických tipů, které vám mohou pomoci začít. Za prvé, než začnete, ujistěte se, že jste oba pohodlní. Není nutné začínat hned o sto šest. Začněte pomalu, nechte své tělo a mysl se dostat do správného stavu. Druhým tipem je, aby komunikace byla na prvním místě. Tantrická masáž je o intimní komunikaci mezi dvěma lidmi. Pokud něco, cokoli, necítíte správně, řekněte to svému partnerovi. Třetí tip je, neobávejte se experimentovat. Každý z nás je jedinečný a to, co funguje pro jednoho, nemusí fungovat pro druhého. Zkoumejte a objevujte sebe sama a svého partnera.

Knihy o tantrických masážích a pomůckách

Používání tantrických masážních pomůcek může být hojně obohacující pro váš intimní život. Ale nejdříve je potřeba se naučit, jak je správně používat. Stojí za to hledat výukové materiály a knihy, které nám mohou pomoci lépe pochopit tajemství fotografických masáží. Myslím tím knihy jako je "Tantrická masáž pro začátečníky" od Riley Reidové nebo "Tajemství tantrických masáží" Margo Anandové, které mohou být skvělým zdrojem informací pro ty, kdo chtějí tento druh intimity prozkoumat hlouběji.

A právě tento druh prohloubení intimitu mě přivedl k závěru. Tantrické masáže a pomůcky nejsou jen další způsob, jak oživit naše sexuální životy. Je to cesta k hlubšímu porozumění, k hlubší intimitě a k hlubšímu vztahu se svým partnerem. Tak proč to nezkusit?

tantrické masáže pomůcky vztah sexuální život

Váš komentář