Zásady ochrany osobních údajů

července 14, 2023 publikoval Jakub Švancara

Úvod

Závazek ochrany osobních údajů je pro nás klíčový. Naše webové stránky masaze-sarka-chomutov.cz se zavazují chránit soukromí našich klientů a návštěvníků. Tento dokument 'Zásady ochrany osobních údajů' vysvětluje, jakým způsobem sbíráme, používáme, sdílíme a chráníme osobní údaje uživatelů. Plně si uvědomujeme význam ochrany soukromí a proto přistupujeme k nakládání s osobními údaji velmi zodpovědně. Během používání našich služeb můžete mít jistotu, že vaše osobní údaje jsou zpracovávány transparentně, zákonně a s maximální možnou péčí.

Shromažďování osobních údajů

Osobní údaje jsou shromažďovány při komunikaci s naším salónem, používání našich služeb nebo při návštěvě naší webové stránky. Tyto informace mohou zahrnovat vaše jméno, kontaktní informace, preferované služby a další údaje, které nám sami poskytnete. Ujišťujeme vás, že informace, které shromažďujeme, jsou využívány především pro zajištění kvality našich služeb a pro komunikaci s vámi. Bez vašeho výslovného souhlasu nepředáváme vaše osobní údaje třetím stranám, kromě případů vyžadovaných zákonem nebo v případě, že to je nezbytné pro poskytnutí našich služeb.

Zpracování a ochrana osobních údajů

Veškeré osobní údaje jsou zpracovávány v souladu s platnými právními předpisy České republiky, zejména s Nařízením GDPR. Přijímáme veškerá technická a organizační opatření, aby byly vaše údaje bezpečně chráněny proti neoprávněnému přístupu, ztrátě, zneužití nebo zničení. Zabezpečení vašich údajů je pro nás prioritní a provádíme pravidelné kontroly a aktualizace našich bezpečnostních procedur a technologií.

Vaše práva

Jako subjekt údajů máte řadu práv včetně práva na přístup k vašim osobním údajům, práva na jejich opravu nebo vymazání, a práva vznést námitku proti jejich zpracování. Máte také právo požádat o omezení zpracování vašich osobních údajů nebo o přenositelnost údajů. Pokud máte dotazy nebo obavy ohledně zpracování vašich osobních údajů, můžete nás kontaktovat pomocí elektronické pošty na adrese [email protected].

Kontakt

V případě jakýchkoliv dotazů nebo požadavků týkajících se ochrany osobních údajů se neváhejte obrátit na vlastníka webu Tomáše Příhodného. Kontaktní informace: Adresa: Gershonova 57/61, 326 00 Plzeň 3, Česká republika. E-mail: [email protected].

Ochrana osobních údajů soukromí GDPR osobní údaje

Váš komentář