Masáže


ÚČINKY NABÍZENÝCH MASÁŽÍ:  

 

 

Klasická masáž  (šíje, záda, ruce, nohy, hýždě, bříško, hrudník - dle objednaného času a domluvy předem)

Masáž vždy patřila mezi výborné regenerační prostředky. Pomáhá při léčení nežádoucích stavů jako je stres, bolesti hlavy, nespavost, či problémy s pohybovou soustavou. Má také příznivé účinky na krevní a lymfatický oběh, který nám podporuje regeneraci a obranyschopnost organismu. Masáž dokáže ulevit od bolesti zad a předejít vážnějším stavům. Příznivě působí na nervovou soustavu.

U masáže zad a šíje se provádějí vydatnější a tvrdší hmaty, které odstraňují nahromaděné únavové látky např. kyselinu mléčnou ve svalech. . Masáž zad a šíje uvolňuje napětí v dolní části zad. Je velmi účinná po dlouhém sezení nebo po dlouhých jízdách autem.

 

 

 Relaxační masáž s vůní 

Uvolňující masáž celého těla.. Začínám bez oleje promasírováním pokožky hlavy, několika bodů v obličeji a na uších. Dále pokračuji olejovou masáží: dekolt, ruce, břísko, nohy - přední strana, zadní strana, hýždě, záda a šíje.

Samozřejmě pokud budete chtít nějakou partii vynechat, vše je na domluvě.

 - Vůně dle momentální nabídky: 

levandulový, měsíčkový, heřmánkový, čokoládový, pomerančový s rakytníkem, meruňkový, zelený čaj, limetkový, jasmínový, .... olej.

 

 

Masáž obličeje, krku a dekoltu
Masáž obličeje - jemné masážní techniky pomohou k vyhlazení pokožky, ke zpevnění kontur obličeje, ke zjemnění výrazných linií a vrásek, podporují elasticitu pleti. Masáž obličeje je vysoce relaxační, uvolňuje napětí mimických svalů, prokrvuje pokožku, vyplavuje toxiny a odstraňuje únavu, navozuje pocit uvolnění a vnitřní radosti.

 

 

Léčitelská masáž s prvky tradiční čínské medicíny
Tato masáž je velice úspěšná při odstranění bolestí, díky hloubkovým masírovacím technikám, spojenými s masáží meridiánů - energetické dráhy těla, doplněno o reflexní terapii, spoušťové body, shiatsu, baňky a další. Průběh masáže je individuální, vždy je přizpůsoben podle potřeb klienta. Masírují se hlavně záda, šíje, zadeček, částečně ruce, nohy a chodidla.  Délka masáže 90 minut.

 

 

Kokosová masáž
Relaxační olejová masáž za použití panenského bio kokosového oleje. Ten je známý svou smyslnou exotickou vůní a hojivými účinky. Díky svému výjimečnému složení je kokosový olej označován jako přírodní antibiotikum. Kokosový tuk narušuje buněčnou stěnu bakterií, plísní a virů, užívá se proto jako hojivá mast. Zvláčňuje a chrání pokožku - je to nejlepší olej na masáže.

 

 

Medová masáž
Dopřejte si tuto masáž a zbavte se únavy, vyčerpání, napětí a neklidu. Je vhodná při chronických onemocněních, revmatických bolestech svalů, kloubů, vyhlazuje nečistou, zánětlivou a aknózní pleť. Detoxikačními účinky medu ve spojení s masážními hmaty jsou z těla odstraňovány usazené odpadní látky. Během masáže se mění konzistence medu, který absorbuje škodlivé látky a v průběhu masáže jsou tělem vylučovány. Preventivně působí proti stárnutí, celkově omlazuje a ozdravuje organismus. Kontraindikace:  Při alergii na med a pyly, lupence nebo kožních infekcích.

 

 

Indická masáž hlavy - antistresová masáž
Zaměřuje se na uvolnění napětí svalů ramen, krku, hlavy a obličeje. Je také označovaná jako antistresová masáž: pomáhá zmírnit bolesti hlavy a očí, uvolňuje pohyb v ramenou a šíji. Samotná masáž hlavy podporuje růst vlasů a zlepšuje jejich kvalitu. Je vhodná jako doplňková terapie deprese a úzkosti.  (Masíruje se v sedě, bez použití olejů.)

 

 

Reflexologie plosky nohy
Vychází se ze skutečnosti, že na chodidle se zobrazuje celé tělo. Stlačováním a hlazením bodů na chodidle ovlivňujeme svaly, klouby a vnitřní orgány celého těla. Lze zlepšit celkovou látkovou výměnu, ovlivnit bolesti zad a páteře, urychlit hojení. Tělo se stává odolnější a vyrovnanější.