Jaké jsou nejlepší doporučení pro erotické masáže

Jaké jsou nejlepší doporučení pro erotické masáže

září 15, 2023 publikoval Aleš Dvořák

Příprava na erotickou masáž

Upřímně, kdo by nechtěl uvolňující erotickou masáž? Je to jedna z nejkrásnějších forem intimity mezi partnery, nebo dokonce může být skvělou službou od profesionálních masérů. Ale dříve, než se pustíte do teplé olejové masáže, existuje několik věcí, které byste měli mít na paměti. Nejprve vyberte správný olej. Měli byste si vybírat mezi oleji jako jsou mandlový olej, kokosový olej nebo levanduloví olej, díky jejich blahodárným účinkům na pokožku a relaxačními vlastnostmi. Poté zajistěte správnou atmosféru. Světla snížená na minimum, svíčky rozmístěné po celém pokoji a uklidňující hudba na pozadí jsou některými z nezbytností pro úspěšnou erotickou masáž. A také, nezapomeňte udělat pár strečingových cviků předtím, aby se vaše ruce lépe přizpůsobily masírování.

Vybrání správných technik masáže

Technika, s jakou masírujete, je stejně důležitá jako příprava na masáž samotnou. Existují různé techniky, které můžete vyzkoušet, ale je důležité, aby jste při nich byli opatrní a citliví na reakce partnera. Například technika "Feathering" je jemná metoda, která zahrnuje lehké doteky konečky prstů po celém těle partnera. Toto může být skvělý způsob, jak začít masáž a pomůže nastavit tón pro zbytek seance. A pokud hledáte něco intenzivnějšího, zkuste techniku "Kneading", což je technika, která zahrnuje tlačení a rolí prstů do svalů, podobně jako při hnětení těsta.

Poznání hranic svého partnera

Erotická masáž je záležitost dvou lidí a oba by měli být pohodlní a svobodní v projevu svých touh a omezení. Povídejte si se svým partnerem o tom, co se mu líbí a co ne. Důležité je rovněž zvažovat své vlastní hranice a omezení. Není nic příjemnějšího, než se cítit dovolně pohodlně a šťastně při dávání erotické masáže a slyšet pozitivní zpětnou vazbu od partnera. Možná si připomenete mé vlastní zkušenosti, když jsem své manželce dával první erotickou masáž. Po počátečních obavách z nedostatečné techniky, jsme se nakonec oba cítili uvolněně a spokojeně.

Učení se novým technikám a trikům

Učení je nekonečný proces, a to platí i pro erotické masáže. Vždy je prostor pro zlepšení a učení nových technik. Můžete si například přečíst knihy o masážích, sledovat výuková videa nebo dokonce navštívit workshopy a kurzy. Je to také skvělý způsob, jak přinést něco nového do vašeho milostného života a udržet věci vzrušující. Já sám jsem navštívil několik workshopů na masáže a musím říct, že to byla jedna z nejlepších investic, které jsem kdy do sebe samotného udělal.

Pozastavení a ocenění momentu

Jednou z nejlepších věcí na erotické masáži je okamžitá blízkost, kterou poskytuje. Je to čas strávený plně přítomným s vašim partnerem, oceněním jeho těla a sdílením intimity a starostí. Jde o hledání radosti v jednoduchosti doteku a projevu lásky a chtíče. Myslím, že je to jedna z mála chvil, kdy si můžeme dovolit být úplně upřímní, otevření a zranitelní se svými partnery.

Závěrem

Erotická masáž je skvělá cesta k více otevřené a upřímné intimnosti s vašimi partnery. Ať už jste úplní nováčci v masážích, nebo zkušení veteráni, doufám, že najdete v tomto článku něco užitečného. A na závěr, mějte na paměti, že nejdůležitější součástí erotických masáží je být citlivý, ohleduplný a vždy respektující hranice sebe samej a druhých. Takže se zhluboka nadechněte, nalijte hlubokou misku voňavého oleje a začněte svou cestu do světa erotických masáží.

erotické masáže tipy na erotickou masáž nejlepší techniky erotické masáže profi rady pro erotickou masáž

Váš komentář