Podmínky užívání

července 14, 2023 publikoval Tomáš Příhodný

Úvodní ustanovení

Vítejte na webové stránce Sarkina Erotická Masáže Chomutov. Naše služby jsou poskytovány podle následujících podmínek užívání, které jsou závazné pro všechny návštěvníky a uživatele těchto internetových stránek. Využíváním našich služeb souhlasíte s těmito podmínkami. Podmínky mohou být kdykoli změněny bez předchozího upozornění a váš pokračující přístup nebo užívání stránky po takových změnách tvoří váš souhlas s aktualizovanými podmínkami. Je vaší zodpovědností pravidelně kontrolovat podmínky a ujistit se, že jste seznámeni s aktuální verzí těchto pravidel a předpisů.

Služby poskytované

Naše webová stránka poskytuje informace o erotických masážích a nabízí seznam salónů a terapeutů specializujících se na tyto služby. Popisujeme různé techniky erotických masáží a pomáháme uživatelům objevovat možnosti, jak si užít smyslnou relaxaci a potěšení. Inzerujeme profesionální masážní terapeuty, jejich služby, dostupnost a ceníky. Náplň našich stránek je vytvořena s cílem poskytnout uživatelům plnohodnotné informace o erotických masážích, přičemž veškeré služby jsou poskytovány v souladu s platnými zákony České republiky.

Pravidla pro uživatele

Při používání webových stránek Sarkina Erotická Masáže Chomutov se zavazujete dodržovat veškeré platné zákony a pravidla a respektovat práva a důstojnost třetích osob. Jakékoli užívání obsahu pro nelegální účely je přísně zakázáno. To znamená, že nesmíte reprodukovat, distribuovat, zobrazovat nebo přenášet jakýkoliv obsah bez předchozího písemného souhlasu vlastníka stránky. Je zakázáno používat naše služby k ohrožení bezpečnosti, šíření nepravdivých informací nebo podvodu. Každé takové chování bude nahlášeno příslušným orgánům.

Ochrana osobních údajů

Chráníme vaše osobní údaje a provozujeme naše webové stránky v souladu s platnými právními normami ochrany osobních dat. Pro více informací o tom, jak zacházíme s osobními daty, navštivte prosím naši stránku s zásadami ochrany osobních údajů. Jakékoli osobní údaje, které nám poskytnete prostřednictvím našich webových stránek, budou použity pouze pro účely, pro které byly shromážděny, a budou chráněny příslušnými bezpečnostními opatřeními.

Kontaktní informace

Pokud máte jakékoli dotazy týkající se podmínek užívání či služeb poskytovaných na našich stránkách, neváhejte nás kontaktovat na email [email protected]. Provozovatelem stránky je Tomáš Příhodný, který je zapsán se sídlem Gershonova 57/61, 326 00 Plzeň 3, Česká republika. Jakékoli právní spory vzniklé v souvislosti s užíváním těchto stránek budou řešeny v souladu s právem České republiky a budou příslušné soudy v České republice.

podmínky služby erotické masáže ochrana dat právní regulace

Váš komentář